Akarsu Halı Yıkama

Halı Yıkama

 

Akarsu halı yıkama fabrikası,tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için doğru adres.Halı yıkama ve halı temizliği işleminde son teknoloji makinalarla hizmet vermekteyiz.Halı yıkama da bitkisel bazlı antibakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Akarsuhalı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken profesyonel firmaları tercih edin aksi halde hem halılarınız zarar görür, hem paranız boşa gider.

Akarsu Halı Yıkama ile iletişime geçtikten sonra ilgili birimimiz gerekli adres ve iletişim bilgilerini aldıktan sonra en yakın servis aracını adresinize yönlendirir. Uzman personel halılarınızı çeşitlerine ve boyutlarına göre ayırarak ölçüm ve fiyat bilgisini sisteme kaydeder ve müşteriye bilgi fişi verir.

Halı yıkama hizmeti tamamlandığı zaman müşteri ile iletişime geçilerek servis saatleri içinde teslim edilir.

 

Aydın Ucuz Halı Yıkama

Neden Akarsu Halı Yıkama

Aydın 'da ikamet eden bölge sakinlerimize üstün hizmetlerimizi sunarız. Firmamız deneyimli personel ve modern makineleri ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermek için kurulmuştur.
 • 10+ Yıllık Tecrübe
  Profesyonel Çalışma ile 10+ Yıldır Sektörde Öncü Olduk.
 • Modern Teknoloji
  Fabrikamızda Halı Yıkama Makinelerinde En Üstün Teknolojiyi Kullanmaktayız.
 • Güvenilir Hizmet
  Otomatik Halı Yıkama Makineleri ve Özel Halı Şampuanları Kullanıyoruz.
 • Ücretsiz Servis
  Aydın'da Nerede Olursanız Olun ÜCRETSİZ Servis Vermekteyiz.