Akarsu Halı Yıkama

Hakkımızda

Aydın Halı YıkamaAkarsu Halı Yıkama olarak 2007 yılından beri temizlik hizmeti vermekteyiz. Amacımız gelişen ve değişen dünyada sektörümüzle ilgili her türlü fikri ve hizmet kalitemizi arttırabilecek her türlü deneyimi yakından takip ederek sektörün lider firması olup, ülkesi için değer üreten bir marka olmaktır. Akarsu Halı Yıkama tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için Aydın'da doğru adres. Yılların verdiği tecrübe ile halı yıkama konusunda Aydın'da hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Akarsu Halı Yıkama olarak sizlere sunduğumuz başlıca temizlik hizmetlerimiz, halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama ve overlok hizmetleridir.

Aydın'da Akarsu Halı Yıkama olarak tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ve kurutma odası bulunan bir tesistir. Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi kesinlikle kulanmıyoruz.

 

Misyonumuz

Akarsu Halı Yıkama olarak; İş ahlakına saygı duymak ve prensip edinmek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, çalışma sahamızı çağdaş teknolojinin gelişmiş sistemleriyle donatmak, toplumu halı, koltuk, perde temizliğinde bilinçlendirmek ve toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere öncü olmaktır. Bu çalışmaları ve tutuma sahip olurken siz değerli müşterilerimize Aydın'da Üstün teknolojili makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Akarsu Halı Yıkama; değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak ülkesi için değer yaratan bir marka olacaktır. Bu hedef doğrultusunda tüm çalışmalarımızı özenle ve titizlikle yapıyoruz..

Aydın Ucuz Halı Yıkama

Neden Akarsu Halı Yıkama

Aydın 'da ikamet eden bölge sakinlerimize üstün hizmetlerimizi sunarız. Firmamız deneyimli personel ve modern makineleri ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermek için kurulmuştur.
 • 10+ Yıllık Tecrübe
  Profesyonel Çalışma ile 10+ Yıldır Sektörde Öncü Olduk.
 • Modern Teknoloji
  Fabrikamızda Halı Yıkama Makinelerinde En Üstün Teknolojiyi Kullanmaktayız.
 • Güvenilir Hizmet
  Otomatik Halı Yıkama Makineleri ve Özel Halı Şampuanları Kullanıyoruz.
 • Ücretsiz Servis
  Aydın'da Nerede Olursanız Olun ÜCRETSİZ Servis Vermekteyiz.