Akarsu Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarımız evlerimizde en sık temas ettiğimiz mobilyalardır. İster aile halkı, çocuklarımız veya misafirlerim olsun sürekli kullanımı sonucu Kir, bakteri, mikrop toz, yemek artıkları, lekeler ve polenlere maruz kalırlar ve bu kaçınılmazdır. Fakat koltuk ve tekstil döşemeli mobilyalarımızın böyle kalmasını kabullenmeniz anlamına gelmez, profesyonel bir temizlik ile sağlıklı bir hale getirebiliriz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından koltuklarınız yerinde yıkama metodu ile Buharlı Koltuk Yıkama makinesi kullanılarak yıkanır. Yıkama sırasında lekelere ve kararma olan bölümlere özel uygulamalar yapılarak %100 koltuk temizliği ve müşteri memnuniyetine önem verilir. Yıkaması biten koltuklar güçlü vakum makineleri aracılığıyla durulama ve emdirme yapılarak kurumaya bırakılır. Ortalama kuruma süresi 6 saatten az olmak üzere kumaş türüne göre değişiklik gösterebilir.

Akarsu Halı Yıkama Aydın’daki diğer firmalardan farklı olarak;koltuk yıkanırken makine gücü haricinde el işçiliği kullanılarak koltukların daha temiz ve daha lekesiz hale gelmesini sağlamaktadır.

 

Aydın Ucuz Halı Yıkama

Neden Akarsu Halı Yıkama

Aydın 'da ikamet eden bölge sakinlerimize üstün hizmetlerimizi sunarız. Firmamız deneyimli personel ve modern makineleri ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermek için kurulmuştur.
 • 10+ Yıllık Tecrübe
  Profesyonel Çalışma ile 10+ Yıldır Sektörde Öncü Olduk.
 • Modern Teknoloji
  Fabrikamızda Halı Yıkama Makinelerinde En Üstün Teknolojiyi Kullanmaktayız.
 • Güvenilir Hizmet
  Otomatik Halı Yıkama Makineleri ve Özel Halı Şampuanları Kullanıyoruz.
 • Ücretsiz Servis
  Aydın'da Nerede Olursanız Olun ÜCRETSİZ Servis Vermekteyiz.